Як замовити?

До розгляду береться будь-яка Ваша фантазія, ми залюбки робимо щось нове. Для того ми й не фабричне виробництво, а студія, по втіленню найфантастичнічих ідей.

Заявку бажано оформити за 4-6 днів до події. Та якщо Вам потрібно на завтра - про всяк випадок зателефонуйте;)

Покрокові дії замовлення:

1. Ознайомтесь з умовами роботи, асортиментом продукції та смаків на сайті.

2. Оформлення замовлення та узгодження деталей в телефонному режимі або мессенджері (Viber, WhatsUpp, Telegram, Direct)

3. Прорахунок вартості, внесення передоплати в розмірі 50% від суми

4. Видача замовлення та доплата другої половини вартості

Декор

В залежності від сезону, розміру та кількості елементи декору для десертів змінюються в ціні. Для прикладу - ягоди. Здається тут і пояснень не потрібно, взимку та влітку ціна часом варіюється в межах 1500 грн/кг. Та ж історія з квітами та екзотичними фруктами. Топери, мастичні фігурки, цукровий друк також обираємо з Вами в процесі оформлення замовлення і його вартість залежить від розміру та матеріалу. Тому ми працюємо на умовах дорахування декору за його актуальною вартістю. Сподіваємось на взаєморозуміння в цьому питанні (ціни на сайті вказані з врахуванням коробки стрічки, базового декору але без декоруючих елементів). 

Доставка та самовивіз

Ви можете забрати замовлення  самостійно в узгоджений час з Голосіївського району, вул. Вільямса 14/19.

Також пропонуємо доставку по Києву або в передмістя. Послуга є платною. Триповерхові торти виконуємо за  умови нашої доставки (ми турбуємось, аби Ваш торт на святі був не тільки смачний, але й цілий).

Розраховуйте час самовивозу чи доставки замовлення так, аби зкоротити перебування виробу не в холодильнику до мінімуму. 

Умови зберігання

Торти та тістечка необхідно зберігати в холодильнику (бажано в коробці).

Торти з карамельними елементами декору не варто зберігати у вологих просторах типу холодильників. Такі вироби рекомендовано забирати чи замовляти доставку найближче до моменту подачі, щоб уникнути розтанення карамелі. 

При належних умовах торт зберігає свій зовнішній вигляд та смак до 2-х днів. Печиво 7-10 днів.

Складові компоненти

Для приготування ми використовуємо свіжі, натуральні, якісні продукти. В стінах студії немає місця консервантам, рослинним жирам, підсилювачам смаку, ароматизаторам чи будь-яким іншим "витворам" сучасної хімічної промисловості.

Не використовуємо небезпечні квіти чи рослини для декорування десертів. Для цього маємо спеціаліста-флориста, який консультує нас з цього приводу та постачає найсвіжішу, перевірену флору.

Ми відповідаємо за кожну крихту власного продукту, тому в його безпечності можете бути впевнені.

Співпраця

Ми з задоволенням приймаємо участь в цікавих проектах, благодійних чи соціальних акціях, дружимо з блогерами, медійними особами і креативними людьми. Тому, якщо у Вас є пропозиція, плануєте новий проект, майстер-клас, дитяче свято чи  корпоратив - напишіть нам, будь-ласка!